Chcem vyriešiť potenie rúk
Chcem vyriešiť potenie nôh
Chcem vyriešiť potenie hlavy
Chcem vyriešiť potenie inde na tele

Ako funguje Electro Antiperspirant v saune
pri 100°C?

Príčiny potenia pod pazuchami

Príčiny normálneho potenia pod pazuchami sú zrejmé. Vďaka potu sa odvádzajú z tela škodliviny a zároveň slúži na termoreguláciu organizmu v prípade zvýšenej fyzickej aktivity. Nadmerné potenie pod pazuchami je však iné, človek postihnutý touto chorobou je schopný vypotiť niekoľkonásobne viac tekutín ako človek, ktorý nadmerným potením pod pazuchami netrpí, a to bez akejkoľvek príčiny. Potné žľazy si skrátka robia čo chcú. Ak sa spotíte raz za čas, pretože je vonku alebo v miestnosti naozaj teplo je to v poriadku. Ak však Vaše podpazušie neustále zdobia veľké prepotené kruhy jedná sa už o chorobný stav, ktorý treba riešiť.

Zistite ako definitívne odstrániť nadmerné potenie pod pazuchami.

Prečo nadmerné potenie pod pazuchami vzniká? Jednoznačne sa jedná o dedičné ochorenie, ktoré sa bohužiaľ prenáša z generácie na generáciu. Ak týmto ochorením trpel niekto z Vašich príbuzných je tu veľká pravdepodobnosť, že sa prejaví aj u Vás. To sa najčastejšie deje už v útlom veku, prípadne počas puberty. U niektorých žien, môže dôjsť k skokovému zvýšeniu potenia pod pazuchami počas klimaktéria. Tento problém potom sprevádza postihnutého človeka až do staroby.

Nemusíte však zúfať. Ak už nadmerným potením pod pazuchami (axilárnou hyperhidrózou) trpíte Vy, alebo niekto z Vášho okolia, existuje riešenie, ktoré Vás vašich problémov dokáže definitívne zbaviť. Jedná sa o riešenie, ktoré ako prvé a jediné na svete dokázalo počas klinického testovania dosiahnuť účinnosť a bezproblémovú znášanlivosť u celých 100% pacientov.

Zistite ako definitívne odstrániť nadmerné potenie pod pazuchami.